Last updated: December 18, 2009

http://www.conwex.info English language Serbian language Deutsch language Hebrew language Turkish language Croatian language
Dutch language Spanish language Russian language French language Italian language

 

 

      

Kara Sağan

 

Bu web sayfası bu kuş türü ile ilgili çeşitli konularda bilgiler sunmaktadır. Kısa bir portre genel bilgiler sağlarken Bibliyografya, kapsamlı araştırmalarla ilgili materyaller sunar. Ayrıca yuva sandıklarının yapımı ve Sağanların korunması hakkında bilgiler sağlar.

Tartışma Meydanı’nda Kara sağan ile ilgili sorular yöneltilebilir, cevaplar verilebilir, gözlemler yayınlanabilir, fikirler sunulabilir ve çağrılar yapılabilir.

Sanal APUSlife dergisinde Kara sağan’la ilgili bazı konularda detaylı bilgiler içeren haberler, makaleler yayınlanmaktadır.

Şimdi tabiattan ve bu kuş cinsinden zevk almaya hazır olun.

Ve-son olarak fakat aynı derecede önemli- Kara sağan’la ilgili bazı resimler uzun süre bakıldığında normal insan gözü ile görülemeyecek  güzellikler Barındırır.

 

 Eğer başka bilgileriniz, fikirleriniz ya da tavsiyeleriniz varsa lütfen benimle bağlantı kurun.

 


Apus apus, Swifts, Common Swift, gierzwaluw, vencejo comun, sis hachomot, סיס החומות, Црна чиопа, Kara Sağan, Čiopa, ciopa, chyorny strizh, Gierzwaluw (Apus apus), Vencejo común, Черный Стриж, Martinet noir, Rondone comune, rondoni, ċtactara, السمامة, Mauersegler, Apuslife


Home

APUSlife

Site map